Toggle navigation
Pomiń nawigacje
Dokumenty
Artykuły
Leksykon
EBC
Rocznik
Słownik
Blog
Kalendarium
Kontakt
Szukaj
Wybierz kategorie
Elbląg i okolice (do 1945)
-Elbląski Teatr Miejski (Elbinger Stadttheater)
-Elbląskie Gimnazjum Akademickie; szkolnictwo
-Elbląskie księgi adresowe
-Elbląg – kościoły i życie religijne
-Elbląg – życie społeczno-gospodarczo-kulturalne
-Czasopisma regionalne
-Mapy i przewodniki
Elbląg i okolice 1946-1989
Elbląg i okolice 1990-
Druki wydane po 1945
Czasopisma wydane po 1945
Dokumenty Życia Społecznego
Varia
Zbiory zabytkowe
-Inkunabuły i stare druki XVI w.
-Stare druki XVII-XVIII w.
-Druki XIX – XX w. (do 1945)
-Czasopisma
-Rękopisy
-Muzykalia
-Kartografia
-Grafika
Kolekcje
-Nitschmanniana
-Norwidiana
Leksykon historyczny
Kalendarium elbląskie
Artykuły
Elbląski słownik biograficzny
Indeks autorów
Indeks haseł
Indeks tytułów
Pomiń nawigacje
Elbląg i okolice (do 1945)
Elbląg i okolice 1946-1989
Elbląg i okolice 1990-
Druki wydane po 1945
Czasopisma wydane po 1945
Dokumenty Życia Społecznego
Varia
Zbiory zabytkowe
Kolekcje
Leksykon historyczny
Kalendarium elbląskie
Artykuły
Elbląski słownik biograficzny
Indeks autorów
Indeks haseł
Indeks tytułów
Dokumenty dla hasła:
Program teatralny - 20 w.
A oni tylko słuchali – program teatralny
Ach, te twoje chmury... (Toi et tes nuages) - program teatralny
Adwokat i róże - program teatralny
Alfa Beta - program teatralny
Ali Baba i 40 rozbójników - program teatralny
Anegdoty prowincjonalne - program teatralny
Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) - program teatralny
Ania z Zielonego Wzgórza – program teatralny
Anioł na dworcu - program teatralny
Awans – program teatralny
Ballada Łomżyńska - program teatralny
Ballady i romanse - program teatralny
Balladyna - program teatralny
Balladyna - program teatralny
Barbara Radziwiłłówna - program teatralny
Bałkański szpieg (Bałkański spijun) – program teatralny
Berenika – program teatralny
Bestia i Piękna czyli Baśń jeszcze raz opowiedziana – program teatralny
Betlejemka
Biały Bizon – program teatralny
Bóg - program teatralny
Bolszewicy – program teatralny
Bracia - program teatralny
Brat marnotrawny – program teatralny
Burzliwe życie Lejzorka Rojtszwańca - program teatralny
Calineczka
Całe życie – folder
Ciotunia - program teatralny
Co u pana słychać ? – program teatralny
Cylinder ; Kapelusz - program teatralny
Cyrulik Sewilski - program teatralny
Czajka – program teatralny
Czapa - program teatralny
Czapa, czyli śmierć na raty - program teatralny
Czarna komedia (Black Komedy) - program teatralny
Czarna komedia – program teatralny
Czarodziejskie Krzesiwo – program teatralny
Czarownice z Salem – program teatralny
Czarujący łajdak – program teatralny
Czekając na Godota – program teatralny
Czerwony Kapturek – program teatralny
Czyżby ????????????????? - program teatralny
Człowiek który umarł młodo - program teatralny
Człowiek znikąd – program teatralny
Damy i huzary - program teatralny
Damy i huzary - program teatralny
Danaidy - program teatralny
Dancing w kwaterze Hitlera - program teatralny
Don Juan wraca z wojny (Don Juan kommt aus dem Krieg) - program teatralny
Don Juan – program teatralny
Don Karlos - program teatralny
Drugi strzał (Le deuxieme coup de feu) - program teatralny
Dwie Ewy – program teatralny
Dwoje na huśtawce - program teatralny
Dziady - program teatralny
Dziewiąty sprawiedliwy - program teatralny
Dziewięćdziesiąty trzeci – program teatralny
Dziś do ciebie przyjść nie mogę...- program teatralny
Dziś do ciebie przyjść nie mogę…: widowisko muzyczne – program teatralny
Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą – program teatralny
Edward II – program teatralny
Egzamin - program teatralny
Emigranci - program teatralny
Emigranci – program teatralny
Eskurial – program teatralny
Eugeniusz Oniegin - program teatralny
Fantazy – program teatralny
Fantazy – program teatralny
Farfurka królowej Bony – program teatralny
Fizycy – program teatralny
Gagatek – program teatralny
Gdy wstaniemy z martwych – program teatralny
Gdy zabrzmią trąbek dźwięki… - program teatralny
Geniusz i szaleństwo - program teatralny
Grube ryby – program teatralny
Hamlet - program teatralny
Hipnoza – program teatralny
Hipnoza – program teatralny
Historia o starym wdowcu z roku 1637 – program teatralny
Horsztyński - program teatralny
Ich czworo – program teatralny
Igraszki trafu i miłości – program teatralny
Igraszki z diabłem – program teatralny
Indyk i zabawa – program teatralny
Iwona, księżniczka Burgunda - program teatralny
Ja (Rzecz o Włodzimierzu Majakowskim) – program teatralny
Ja, Polak beznadziejny – program teatralny
Jan Maciej Karol Wścieklica - program teatralny
Jordan - program teatralny
Jutro pogoda - program teatralny
Kapelusz - program teatralny
Kapelusz ; Zielony dym - programy teatralne
Kaputt - program teatralny
Kartoteka – program teatralny
Każdy kocha Opalę – program teatralny
Klik-Klak – program teatralny
Kolędnicy – program teatralny
Komedia - program teatralny
Końcówka – program teatralny
Koniec księgi VI – program teatralny
Kopciuszek – program teatralny
Kopernik - program teatralny
Krakowiacy i górale - afisz
Krakowiacy i górale - program teatralny
Krasnoludki, krasnoludki…czyli bal baśni – program teatralny
Król Agis – program teatralny
Król Edyp – program teatralny
Król IV - program teatralny
Król malowany – program teatralny
Król Mięsopust – program teatralny
Królewna Śnieżka - program teatralny
Królowa przedmieścia - program teatralny
Królowa Śniegu - program teatralny
Ktoś kłamie – program teatralny
Ktoś nowy – program teatralny
Kuglarze - program teatralny
Kulig - program teatralny
Kłamczucha - program teatralny
Legenda o mądrym mężu – program teatralny
Lęki poranne – program teatralny
Makbet – program teatralny
Mandragola – program teatralny
Mąż i żona – program teatralny
Mazepa - program teatralny
Mieszczanin szlachcicem - program teatralny
Mieszczki modne - program teatralny
Mój przyjaciel minister – program teatralny
Motyle są wolne (Butterflies are free) - program teatralny
Na szkle malowane – program teatralny
Nagi król – program teatralny
Nasze kochane dziatki - program teatralny
Nawrócony diabeł - program teatralny
Niedźwiedź króla Gniewobora - program teatralny
Niejaki Piórko (Un certain Plume) - program teatralny
Niezawodny system (Le Systeme Ribadier) - program teatralny
Niezwykła przygoda – program teatralny
Non-stop – program teatralny
O Rumcajsie rozbójniku – program teatralny
O ślicznych kwiatkach i strasznym potworze – program teatralny
O zbójniku Janosiku - program teatralny
Odrodzenie – program teatralny
Odwety - program teatralny
Ogniem i mieczem - program teatralny
Okoliczność łagodząca - program teatralny
On…- program teatralny
Opera za trzy grosze (Die Dreigroschenoper) - program teatralny
Opera za trzy grosze - program teatralny
Opera za trzy grosze: songi Bertolda Brechta
Osiem kobiet - program teatralny
Ostrożnie z małżeństwem – program teatralny
Ożenek - program teatralny
Pamiętnik Anny Frank (The Diary of Anne Frank) - program teatralny
Pamiętnik szubrawca - program teatralny
Pamiętnik z Powstania Warszawskiego - program teatralny
Pan Geldhab – program teatralny
Pan Jowialski – program teatralny
Pani Prezesowa (La Presidente) - program teatralny
Panienki Madame Tiny (Hotel Particulier) - program teatralny
Panna Denisa – program teatralny
Panna Julia – program teatralny
Panna Maliczewska – program teatralny
Panna z mokrą głową - program teatralny
Papierowy kochanek - program teatralny
Paryżanin (Blaise) - program teatralny
Pastorałka - program teatralny
Pastorałka – program teatralny
Pętla - program teatralny
Piąta kolumna (The Fifth Column) - program teatralny
Pigmalion - program teatralny
Play Strindberg – program teatralny
Pluskwa - program teatralny
Pod akacjami - program teatralny
Podwieczorek generałów (Le gouter des generaux) - program teatralny
Pogarda – program teatralny
Pojedynek – program teatralny
Pokojówki - program teatralny
Pokojówki – program teatralny
Policja – program teatralny
Portret doktora Mikołaja - program teatralny
Poskromienie złośnicy (The Taming of the Shrew) - program teatralny
Pożegnanie z młodością - program teatralny
Późna miłość – program teatralny
Pozytywka - program teatralny
Pragmatyści - ulotka zwiastująca spektakl teatralny
Prawdziwy mężczyzna – program teatralny
Profesja Pani Warren - program teatralny
Programm-blätter des Stadttheaters Elbing
Programm-Blätter des Stadttheaters Elbing
Programm-blätter des Stadttheaters Elbing - "Minna von Barnhelm"
Przygody dobrego wojaka Szwejka – program teatralny
Przygody Tomka Sawyera (The Adventures of Tom Sawyer) - program teatralny
Przygody zbója Madeja - program teatralny
Rapsod Elbląski – program teatralny
Rätsel um Beate - Programm-blätter des Stadttheaters Elbing
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu - kwiecień 1977 r. – ulotka
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na listopad 1981 roku – ulotka
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na sezon 1977/1978 – wykaz
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na sezon 1978/1979 – wykaz
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na sezon 1979/1980 – wykaz
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na sezon 1980/1981 – wykaz
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na sezon 1981/1982 – wykaz
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na sezon 1982/1983 – wykaz
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na sezon 1984/1985 – wykaz
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na styczeń 1977 roku – ulotka
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu na styczeń 1990 roku – ulotka
Repertuar Teatru Dramatycznego w Elblągu: marzec 1994 r. – ulotka
Repertuar Teatru im. Juliana Tuwima w Łodzi: sezon 1986/87 r. – folder z programem teatralnym
Rewizor - program teatralny
Rewizor - program teatralny
Rewizor - program teatralny
Rewolwer – program teatralny
Rok 1944 - program teatralny
Romeo i Julia (Romeo and Juliet) - program teatralny
Romeo i Julia - program teatralny
Rozbity dzban (Der zerbrochene Krug) - program teatralny
Rozmowy przy wycinaniu lasu - program teatralny
Rzeźnia - program teatralny
Samobójca – program teatralny
Sen nocy letniej (A Midsummer Night's Dream) - program teatralny
Sen nocy letniej (A Midsummer Night's Dream) - program teatralny
Sen srebrny Salomei – program teatralny
Skiz – program teatralny
Śluby panieńskie czyli Magnetyzm serca – program teatralny
Śluby panieńskie czyli Magnetyzm serca – program teatralny
Śmierć przewodniczącego komitetu domowego - program teatralny
Śmiertka na gruszy - program teatralny
Sowy – program teatralny
Styczeń – program teatralny
Styczeń – program teatralny
Świerszcz za kominem - program teatralny
Świętoszek - program teatralny
Szczęście Frania - program teatralny
Szelmostwa Skapena (Les fourberies de Scapin) - program teatralny
Szewcy - program teatralny
Szewska pasja Filipa Hotza (Die grosse Wut des Philipp Hotz) - program teatralny
Szklana menażeria (The Glass Menagerie) - program teatralny
Szkoła żon – program teatralny
Słowicza wyspa – folder z programem teatralnym
Sługa dwóch panów - program teatralny
Tabu - program teatralny
Tango - program teatralny
Tango - program teatralny
Tango - program teatralny
Tartuffe albo Świętoszek - program teatralny
Tatjana - Programm-blätter des Stadttheaters Elbing
Tragedia optymistyczna - program teatralny
Tramwaj zwany pożądaniem (A Streetcar Named Desire) - program teatralny
Tramwaj zwany pożądaniem - program teatralny
Trzy siostry – program teatralny
Tumor Mózgowicz - program teatralny
Twarzą w twarz – program teatralny
Ucieczka – program teatralny
Uciekła mi przepióreczka - program teatralny
Uciekła mi przepióreczka - program teatralny
Urodziła się jak wróbel: rzecz o Edith Piaf – program teatralny
Uwaga : durnie ! ... (Opasnieje wraga) - program teatralny
W czepku urodzona - program teatralny
W małym dworku - program teatralny
W małym dworku – program teatralny
W pustyni i w puszczy – program teatralny
Wariat i zakonnica - program teatralny
Wassa Żeleznowa - program teatralny
Wdowy – program teatralny
Wesele Figara - program teatralny
Wesołego powszedniego dnia - program teatralny
Wielki człowiek do małych interesów – program teatralny
Wielki Szef (All The King's Men) - program teatralny
Wiśniowy sad (Вишнëвый сад) - program teatralny
Wkrótce nadejdą bracia – program teatralny
Wspaniałe życie (La belle vie) - program teatralny
Wszyscy moi synowie (All my Sons) - program teatralny
Wyszedł z domu - program teatralny
Wyzwolenie – program teatralny
XIX Festiwal Teatrów Polski Północnej - repertuar
Zabawa w koty – program teatralny
Zaczarowany biały łuk (Tri bile sipy) - program teatralny
Zaklinacz deszczu - program teatralny
Zawsze w pochodzie - program teatralny
Żeglarz - program teatralny
Żegnaj Judaszu – program teatralny
Żegnaj Judaszu... – program teatralny
Zemsta - program teatralny
Żonglerzy (Kesdobalok) - program teatralny
Życie współczesne - program teatralny
Łowcy głów (Les petites tetes) – program teatralny
Łyżki i księżyc – program teatralny
„Chcemy w teatrze tym Polskę budować…” – program widowiska