Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą – program teatralny

Typ: Program teatralny Rok publikacji: 1978 Miejsce publikacji: Elbląg Autor:
  • Terron, Carlo
Strony: 3 K. Sygnatura: DŻS - XV.6 - program teatralny biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Teatr Dramatyczny w Elblągu - repertuar
  • Spektakl teatralny - 20 w.
  • Program teatralny - 20 w.
Data dodania: 13.09.2012

Historia małżeństwa z wieloletnim stażem - opisana błyskotliwie i z poczuciem humoru. W sylwestrowy wieczór małżeństwo wspólnie prowadzące firmę pogrzebową zastanawia się jaki będzie dla nich najbliższy rok. Przy okazji pojawiają się refleksje na temat ich wspólnego życia, wzajemne pretensje, wyznania, przykre słowa. Sztuka włoskiego psychiatry i krytyka teatralnego CarloTerrona (1910-1991) - to lekka rozrywka z elementami kryminału, która wystawiana była na Małej Scenie Teatru im. Stefana Jaracza w Elblągu – 14.10.1978 r. Przekład – Kazimiera Fekecz , reżyseria – Jerzy Jasiński, scenografia – Ryszard Strzembała.