Skip to content Skip to footer

Kontakt

Formularz kontaktowy

    Dane kontaktowe

    SEKRETARIAT
    55 625 60 00 
    sekretariat@bibliotekaelblaska.pl

    DYREKTOR
    Jacek Nowiński
    55 625 60 00
    j.nowinski@bibliotekaelblaska.pl
    sekretariat@bibliotekaelblaska.pl

    ZASTĘPCA DYREKTORA
    Anna Kaźmierska
    55 625 60 00
    a.kazmierska@bibliotekaelblaska.pl
    sekretariat@bibliotekaelblaska.pl

    GŁÓWNY SPECJALISTA DS. KADR, SPRAW SOCJALNYCH I SEKRETARIATU
    Joanna Pawlukiewicz
    55 625 60 00
     sekretariat@bibliotekaelblaska.pl

    GŁÓWNA KSIĘGOWA
    Elżbieta Grzesz
     55 625 60 03
    e.grzesz@bibliotekaelblaska.pl
    Księgowość:
    55 625 60 04

    KIEROWNIK
    Dominik Żyłowski
    55 625 60 13
    d.zylowski@bibliotekaelblaska.pl

    Arkadiusz Szewczyk
    55 625 60 06
    informatyka@bibliotekaelblaska.pl

    CENTRUM OBSŁUGI CZYTELNIKA (ul. św. Ducha 3-7)
    55 625 60 12
    biblioteka@bibliotekaelblaska.pl

    Biblioteka Naukowa i Literacka (ul. św. Ducha 3-7)
    Kierownik: Renata Milewska
    55 625 60 09
    r.milewska@bibliotekaelblaska.pl

    Biblioteka Naukowa – Wypożyczalnia (ul. św. Ducha 3-7)
    55 625 60 22
    naukowy@bibliotekaelblaska.pl

    Biblioteka Literacka – Wypożyczalnia (ul. św. Ducha 3-7)
    55 625 60 17
    literacka@bibliotekaelblaska.pl

    Biblioteka Młodego Czytelnika BULAJ (ul. Zamkowa 1)
    Kierownik: Małgorzata Adamska
    55 625 60 23
    m.adamska@bibliotekaelblaska.pl
    bulaj@bibliotekaelblaska.pl

    Elbląska Biblioteka Cyfrowa
    Kierownik: Tomasz Jabłoński
    55 625 60 15
    55 625 60 27
     t.jablonski@bibliotekaelblaska.pl
     ebc@bibliotekaelblaska.pl

    Dział Zbiorów Zabytkowych (ul. św. Ducha 25)
    Kierownik: Joanna Sroka
    55 625 60 31
    j.sroka@bibliotekaelblaska.pl
    zabytki@bibliotekaelblaska.pl

    Pracownia Konserwacji Działu Zbiorów Zabytkowych (ul. św. Ducha 25)
    55 625 60 31
    zabytki@bibliotekaelblaska.pl

    Główny specjalista ds. narodowego zasobu bibliotecznego
    Elżbieta Lewandowska
    55 625 60 30
    e.lewandowska@bibliotekaelblaska.pl
    zabytki@bibliotekaelblaska.pl

    Filia nr 1
    Kierownik: Renata Oszejko-Pietroń
      ul. Brzeska 5
    55 625 60 65
    filia.brzeska@bibliotekaelblaska.pl

    Filia nr 3
    Kierownik: Jolanta Karmowska
    Aleja Józefa Piłsudskiego 17
    55 625 60 85 – bilbioteka dla dorosłych
    55 625 60 86 – bilbioteka dla dzieci
    filia.pilsudskiego@bibliotekaelblaska.pl

    Filia nr 4
    Kierownik: Elżbieta Zielińska
    ul. Ogólna 59/1
    55 625 60 90 – bilbioteka dla dorosłych
    55 625 60 91 – bilbioteka dla dzieci
    filia.ogolna@bibliotekaelblaska.pl

    Filia nr 5 „KOSTKA”
    Kierownik: Anna Romańczuk
    ul. Józefa Wybickiego 20
    55 625 60 95 – wypożyczalnia
    55 625 60 96 – kierownik
    kostka@bibliotekaelblaska.pl

    Filia nr 6
    Kierownik: Katarzyna Jabłonowska
    ul. Słoneczna 29-31
    55 625 60 80 – bilbioteka dla dorosłych
    55 625 60 81 – bilbioteka dla dzieci
    filia.sloneczna@bibliotekaelblaska.pl

    Filia nr 7 „CYBERIADA”
    Kierownik: Anna Kucharzyk
    ul. Hetmańska 16-22
    55 611 00 66
    cyberiada@bibliotekaelblaska.pl

    Filia nr 8
    ul. Romualda Mielczarskiego 22-24
    55 625 60 75
    filia.mielczarskiego@bibliotekaelblaska.pl

    Wielkość czcionki
    Kontrast