Zespoły Artystyczne w Nowym Stawie; Występ - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1962 Miejsce publikacji: Nowy Staw Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Nowy Staw - muzyka - 20 w.
  • Zespół Pieśni i Tańca „Żuławy” z Nowego Stawu
  • Zespół Taneczny w Nowym Stawie
  • Zespół Teatralny "Mrówki" w Nowym Stawie
Data dodania: 13.12.2012

Amatorskie zespoły artystyczne w Nowym Stawie zorganizowały program muzyczny wwykonaniu chóru "Żuławy", orkiestry zespołu teatralnego "Mrówki" oraz Zespołu tanecznego. Reżyserem spektaklu była Regina Janicka a opracowanie muzyczne przygotował Marceli Skorupka. Na plakacie brak jest informacji gdzie odbył się występ, w jakim dniu i miesiącu a także o której godzinie. Jedyną informacją, którą dysponuje Biblioteka Elbląska jest data druku plakatu - 05.02.1962 r. Afisz jest opieczętowany na stronie przedniej - "Egzemplarz wyłączony z użytku", na tronie tylnej - "Wojewódzkie Archiwum Państwowe w Elblągu z siedzibą w Malborku".