Zbliżenia Młodego Warsztatu Twórczego w ramach Integracyjnych Spotkań Młodego Pokolenia Twórczego w 1971 r. - plakat

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1971 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - sztuka - 20 w.
  • Zrzeszenie Studentów Polskich
  • Galeria El w Elblągu
Data dodania: 21.01.2013

ZSP (Zrzeszenie Studentów Polskich), Galeria "El", EDK (Elbląski Dom Kultury), ZMW (Związek Młodzieży Wiejskiej), ZMS (Związek Młodzieży Socjalistycznej) przygotowały wspólnie imprezę pod nazwą "Zbliżenia młodego warsztatu twórczego" w ramach szerszego programu Integracyjnych Spotkań Młodego Pokolenia Twórczego. Na wydrukowanym plakacie widnieje data tego spotkania 10.12-14.12.1971 r. Następna impreza tego typu miała miejsce rok później.