Zawiadomienie Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu Kierownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Elblągu o posiedzeniu Komisji Kultury - pismo

Typ: DŻS Rok publikacji: 1967 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1], Sygnatura: DŻS – XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Biblioteki – organizacja – 20 w.
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Elblągu – historia – 20 w.
  • Prezydium Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Elblągu
Data dodania: 01.07.2020

W dniu 8 marca 1967 roku Prezydium Miejskiej Rady Narodowej (P.M.R.N.) w Elblągu, Wydział Organizacyjno-Prawny wysłał zawiadomienie do Kierownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Elblągu przy ulicy Łączności 1 (nr 1 to wówczas budynek Prezydium MRN, błąd redagującego pismo, biblioteka mieściła się obok pod numerem 2, w budynku, gdzie później miał swoją siedzibę Pałac Ślubów, zresztą widać to po nagłówkowej pieczęci instytucji). Zawiadomienie dotyczyło planowanego posiedzenia Komisji Kultury w dniu 15 marca 1967 roku o godzinie 10:00 w budynku Prezydium MRN w pokoju 22. Tematem posiedzenia miały być - Inwestycje i Remonty Resortu Kultury oraz Kadry Resortu Kultury.