Zarządzenie, wzór formularza i instrukcja dotyczące obowiązków sprawozdawczych … - broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1983 Miejsce publikacji: Warszawa Strony: [1], 2, [3], 15, [3] Sygnatura: DŻS – XII.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg – sport – historia – 20 w.
  • Sport – finanse – 20 w.
  • Sport – statystyka – 20 w.
  • Główny Urząd Statystyczny w Warszawie
Data dodania: 15.06.2020

W 1983 roku Główny Urząd Statystyczny w Warszawie wydał broszurę dotyczącą wynagrodzeń w ogólnie rozumianym sporcie. Broszura miała dość obszerny tytuł, więc zacytujemy go w całości –„Zarządzenie, wzór formularza i instrukcja dotyczące obowiązków sprawozdawczych z zatrudnienia i wynagrodzeń w dziale „kultura fizyczna, turystyka i wypoczynek”. Dokument podobny, o podobnej treści zamieściliśmy niedawno na naszych stronach internetowych – „Ogólne omówienie systemów płacowych obowiązujących w resorcie”. Dokument jest widoczny obok i można się z nim zapoznać w całości, jest to po prostu opisany statystyczny formularz tzw. GUS-owski.