Zarządzenie Nr 54/77 Wojewody Elbląskiego z dnia 30 lipca 1977 r. w sprawie organizacji prac nad opracowaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego gmin województwa elbląskiego - druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Elbląg Sygnatura: DŻS - VIII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Wojewoda Elbląski - wydawnictwa
  • Wojewoda Elbląski - rozporządzenia
  • Główny Architekt Województwa Elbląskiego
  • Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Skupu w Elblągu
Data dodania: 29.05.2017

Zarządzenie Nr 54/77 Wojewody Elbląskiego z dnia 30 lipca 1977 r. w sprawie organizacji prac nad opracowaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego gmin województwa elbląskiego. Czternastostronicowy druk podpisany przez Wojewodę Elbląskiego inż. Leszka Lorbieckiego. Dokument składa się z 7 paragrafów treści właściwej zarządzenia, w której określono podstawy prawne, terminy (do 30.12.1980) wykonania planów gmin dla całego województwa (elbląskiego). Wyznaczono odpowiedzialnych za ich stworzenie (Głównego Architekta Województwa oraz Dyrektora Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Skupu) oraz terminy składania corocznej informacji o stanie prac nad planem. Do druku dołączono dodatki w formie uzasadnienia treści zarządzenia: załącznik pierwszy z wytycznymi do powyższego zarządzenia oraz załącznik drugi w formie wykazu (tabeli), wymieniającej jednostki administracji państwowej, gospodarczej i inne instytucje zobowiązane do opracowań własnych, w ramach sporządzanych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.