Zarządzenie nr 27 Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 19 grudnia 1979 roku … w sprawie uzupełnienia niektórych tabel stanowisk … – pismo

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Warszawa Strony: [1], Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Druk urzędowy – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu
  • Departament Ekonomiczny Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 10.05.2020

Biblioteka Elbląska posiada w swoich zbiorach, już posiadających wartość historyczną, dokumenty po swojej poprzedniczce Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu. W zbiorach Dokumentów Życia Społecznego znajdziemy dwa dokumenty powiązane ze sobą – pismo przewodnie w postaci kserograficznej, z ówczesnego Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie, z Departamentu Ekonomicznego do Urzędu Wojewódzkiego Wydziału Kultury i Sztuki w Elblągu. Oraz tekst właściwy „Zarządzenia nr 27 Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 19 grudnia 1979 roku” wraz z załącznikami w sprawie uzupełnienia niektórych tabel stanowisk, kwalifikacji i zaszeregowania pracowników placówek upowszechniania kultury. Pod dokumentem podpisał się z upoważnienia Dyrektora Departamentu Ekonomicznego – Naczelnik Wydziału Lech Kokosiński.