Zarządzenie nr 27 Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 19 grudnia 1979 roku … w sprawie uzupełnienia niektórych tabel stanowisk … – druk urzędowy

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Warszawa Strony: [1], 3, Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Druk urzędowy – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wydział Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu
  • Departament Ekonomiczny Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 10.05.2020

W zbiorach Biblioteki Elbląskiej, we współczesnych Zbiorach Dokumentów Życia Społecznego, dotyczących wszak już czasów historycznych z poza innego sytemu społeczno-gospodarczego. Znajdziemy dwa dokumenty przybliżające nam „Zarządzenie nr 27 Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 19 grudnia 1979 roku”. Pierwszy jest pismem przewodnim tego zarządzenia wysłanym z Departamentu Ekonomicznego Ministerstwa Kultury i Sztuki do Urzędu Wojewódzkiego Wydziału Kultury i Sztuki w Elblągu. A obok widzimy treść właściwą zarządzenia w postaci kserograficznej wraz z jego załącznikami nr 3, 4 i 10. Jak widzimy dotyczy ono tabeli stanowisk kwalifikacji zaszeregowania. Zmieniające dotychczasowe rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 sierpnia 1974 roku.