Założenia rozwoju społeczno-gospodarczego i budżetu miasta Elbląga na 1981 rok – biuletyn

Typ: DŻS Rok publikacji: 1981 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 71 Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - gospodarka - 20 w.
  • Budżet - planowanie - 20 w.
  • Uchwały i rozporządzenia
  • Miejska Rada Narodowa w Elblągu - 20 w.
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
Data dodania: 18.10.2012

Urząd Miejski w Elblągu wydał broszurę (do użytku służbowego) z założeniami rozwoju społeczno-gospodarczego i budżetu miasta Elbląga na 1981 rok. (Materiały wykorzystano na XIII Sesję Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu). W dokumencie podano kierunki rozwoju miasta, które mają zmierzać do ochrony grup najniżej zarabiających, zabezpieczaniu dostaw towarów rynkowych i rozwoju usług dla ludności, rozwoju oświaty, kultury, gospodarki komunalnej, racjonalnego wykorzystania energii etc. W biuletynie zamieszczono wiele załączników, tabel statystycznych oraz projektów uchwał i budżetu na 1981 rok.