Załącznik nr 4 do zarządzenia nr 23 Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 19 października 1979 roku – druk urzędowy

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Warszawa Strony: [1], 8, Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Druk urzędowy – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Ministerstwo Kultury i Sztuki w Warszawie - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 10.05.2020

W skład posiadanej przez nas, kolekcji pięciu związanych ze sobą dokumentów, świadczących o trudnej sytuacji instytucji kultury w latach kryzysu gospodarczego i wywołanego tym, zmiany systemu społeczno-gospodarczego. Wchodzi „Zarządzenie nr 23 Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 19 października 1979 roku”, załącznik nr 1 do tego zarządzenia, załącznik nr 2 wraz z załącznikiem nr 3. Widoczny obok załącznik tekstowy nr 4. do tego zarządzenia Ministerstwa Kultury i Sztuki opisywał zasady ustalania i wypłaty dodatków za wysługę lat w placówkach kultury, w tym w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu.