Załącznik nr 3 do zarządzenia nr 23 Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 19 października 1979 roku – druk urzędowy

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979 Miejsce publikacji: Warszawa Strony: [1], 1, Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Druk urzędowy – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Ministerstwo Kultury i Sztuki w Warszawie - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 10.05.2020

Pięć dokumentów tworzących wspólną treść zgromadzonych w Bibliotece Elbląskiej, w jego kolekcji Dokumentów Życia Społecznego. Dotyczył funkcjonowania wszystkich instytucji Kultury i Sztuki w okresie (1952-1989) Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej (PRL). W czasie narastającego kryzysu gospodarczego lat 80-tych. Załączniki o numerach 1, 2, 3 do tekstów „Zarządzenia nr 23 Ministerstwa Kultury i Sztuki z dnia 19 października 1979 roku” oraz załącznika nr 4, były tabelami. Z tym, że załącznik nr 3 - wykaz stanowisk uprawniających do dodatku funkcyjnego w muzeach, był najkrótszy z przedstawionych na stronach internetowych wyżej.