Załącznik nr 1. Wykaz najważniejszych imprez i obchodów rocznic organizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną … w Elblągu

Typ: DŻS Rok publikacji: 1979? Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1], 5, Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Druk urzędowy – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Pobierz plik XML Pobierz plik TXT Kategorie:
Data dodania: 10.05.2020

Opis dokumentu

Prawdopodobnie w roku 1979 powstał maszynopis, znajdujący się w zbiorach Biblioteki Elbląskiej, napisany na cienkim papierze tzw. przebitką, przeznaczonym do pisania wielu kopii, na maszynie do pisania. Dokument przypuszczalnie związany jest tytułowo z innym maszynopisem wykonanym w tej samej technice. W maszynopisie widocznym obok pod tytułem – „Załącznik nr 1. Wykaz najważniejszych imprez i obchodów rocznic organizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. C. K. Norwida w Elblągu”. Znajdziemy tam wykaz imprez przygotowywanych przez bibliotekę na 1979 rok. Wśród nich znalazła się Wojewódzka Inauguracja Roku Działalności Kulturalno-Wychowawczej 1979/1980 opisana w dokumencie i udostępniona na naszych stronach internetowych pod taki samym tytułem. W powyższym wykazie rozpisanym na 6 stron znajduje się wiele imprez współorganizowanych przez wydawnictwa oraz terenowe jednostki WBP w Elblągu.