Zajęcia Muzealne dla Dzieci i Młodzieży - folder

Typ: DŻS Rok publikacji: 200? Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 4 K. Sygnatura: DŻS - XII.5 - programy /foldery biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu - wydawnictwa
  • Elbląg - kultura - 21 w.
  • Edukacja dzieci i młodzieży w Elblągu
Data dodania: 29.05.2012

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu zaprasza do korzystania z oferty edukacyjnej dla dzieci i młodzieży. Zadaniem jest szeroko rozumiana edukacja, zarówno dzieci poczynając od tych najmłodszych - w przedszkolach, a kończąc na licealistach. Oferta kierowana jest również do wszystkich tych osób, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej o historii swojego miasta i regionu, którzy są szczególnie zainteresowani zbiorami Muzeum. Aby zachęcać uczniów do współpracy, Muzeum wydało rozkładany folder zachęcający do udziału w zajęciach.