XXXII Rocznica MO i SB: wieczornica – zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Malbork Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS – VIII.7.1 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Malbork - historia - 20 w.
  • Druk okolicznościowy - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Służba Bezpieczeństwa w Malborku
  • Milicja Obywatelska w Malborku
Data dodania: 09.04.2013

Kierownictwo i Zarząd Koła Rodziny Milicyjnej Komendy Miejskiej Milicji Obywatelskiej (KMMO) w Malborku zapraszają na uroczystą wieczornicę poświęconą XXXII rocznicy powstania Milicji Obywatelskiej i Służby Bezpieczeństwa. Spotkanie odbędzie się w październiku 1976 r. w Sali Koncertowej Muzeum Zamkowego w Malborku. Na zdjęciu widoczny druk zaproszenia. W następnym roku - 1977, w Malborku przygotowano wieczornicę w związku z XXXI-leciem powstania Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej. Inny dokument z historii tej służby w Malborku, znajdziemy pod linkiem - XVII-lecie Milicji Obywatelskiej - afisz.