XXIV Festiwal Muzyki Organowej: Frombork-Elbląg-Stegna – informator

Typ: DŻS Rok publikacji: 1991 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 34, [1] Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - muzyka - 20 w.
  • Frombork - muzyka - 20 w.
  • Festiwal Muzyki Organowej we Fromborku
  • Muzyka organowa - koncert
  • Organy - muzyka - historia
  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne w Elblągu
Data dodania: 23.10.2012

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, Wydział Spraw Społecznych Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu, Urząd Miejski w Elblągu, Towarzystwo Miłośników Fromborka, Rada Miejska we Fromborku oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stegnie wydały informator o XXIV Festiwalu Muzyki Organowej, który będzie miał miejsce w dniach 17.06-2.09.1991 r. Informator zawiera ogólny zarys i historię tej imprezy o randze międzynarodowej ; historię organów we Fromborku, Stegnie i Elblągu (te części opracowania w języku polskim i angielskim); terminarz koncertów w poszczególnych miastach oraz biogramy ze zdjęciami wszystkich uczestników koncertów. Fotografie kościołów i wnętrz wykonał Piotr Kajmer. W naszych zbiorach znajdziemy także informator z następnego roku z tejże cyklicznej imprezy, jak też z innych lat po wpisaniu hasła do wyszukiwarki - Festiwal Muzyki Organowej: Frombork-Elbląg-Stegna.