XX-lecie Szczepu Harcerskiego i Wręczenie Sztandaru - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS – VII.2 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - organizacje - 20 w.
  • Szczep Harcerski im. H. Sawickiej przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Elblągu
  • Związek Harcerstwa Polskiego w Elblągu - 20 w.
Data dodania: 26.10.2017

Komitet organizacyjny obchodu XX-lecia Szczepu Harcerskiego im. H. Sawickiej przy Szkole Podstawowej Nr 3. Przygotował uroczystość XX-lecie Szczepu Harcerskiego i wręczenia sztandaru o godz. 12.00 w gmachu szkoły przy ulicy Agrikola 6, 14 grudnia 1976 roku. Dzięki zbiorom Biblioteki Elbląskiej, możemy zapoznać się z zaproszeniem na tę ceremonię związaną z działalnością Związku Harcerstwa Polskiego (ZHP) w Elblągu. W programie przewidziano otwarcie uroczystości, przemówienie okolicznościowe, odczytanie meldunku o realizacji zadań, odczytanie Rozkazu Komendanta Hufca, wręczenie sztandaru i ślubowanie. Następnie miała odbyć się część artystyczna, zwiedzanie harcówki oraz spotkanie towarzyskie.