XVI Środowiskowy Konkurs Piosenki Radzieckiej w Kwidzynie w 1977 r. - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Kwidzyn Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Kwidzyn - historia - 20 w.
  • Kwidzyn - muzyka - 20 w.
  • Spółdzielczy Dom Kultury w Kwidzynie
Data dodania: 11.12.2012

CZSP (Centralny Związek Spółdzielczości Pracy) Rejonowy Zakład Działalności Socjalnej i Kulturalno-Oświatowej w Gdańsku, Zarząd Główny ZZPSP (Związków? Zawodowych? Państwowej Straży Pożarnej) Oddział w Gdańsku, Spółdzielczy Dom Kultury w Kwidzynie zaprosili na szesnasty środowiskowy konkurs piosenki radzieckiej. Przedsięwzięcie odbyło się 13 .02.1977 r. o godz. 10.00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Kwidzynie przy ulicy Grunwaldzkiej. W programie przewidziano przesłuchania zespołów, obiad, ogłoszenie werdyktu jury, rozdanie nagród i występ laureatów. Zdolni młodzi artyści mogli pokusić się o start w dalszych artystycznych szrankach.