X Elbląska Wiosna Teatralna – folder z programem

Typ: Program teatralny Rok publikacji: 2011 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 3 K. Sygnatura: DŻS - XV.6 - program teatralny biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Teatr im. A. Sewruka w Elblągu - repertuar
  • Spektakl teatralny - 21 w.
  • Program teatralny - 21 w.
Data dodania: 24.10.2012

Elbląska Wiosna Teatralna jest imprezą o charakterze konfrontacji teatralnych. Zapraszane są przedstawienia, które w miastach uznane zostały przez recenzentów i publiczność za wydarzenia sceniczne, które wzbudzają zachwyt i przyciągają coraz to nową publiczność. Elbląska Wiosna odwołuje się w swych tradycjach do tworzenia również teatru ambitnego. Obok trwających kilkanaście dni spektakli teatralnych, prezentowane są także wystawy, koncerty, spotkania publiczności z twórcami i aktorami, dyskusje panelowe, recitale i happeningi. Organizatorem imprezy jest Teatr w Elblągu. W dniach 01.04-17.04.2011 r. Teatr im. A. Sewruka w Elblągu z cyklu X. Elbląskiej Wiosny Teatralnej zaprezentował m.in.: „Cafe Sax”, „Przyjazne dusze”, „Osąd”, „Wyścig” etc. Folder zawiera krótkie opisy-notki dotyczące wszystkich jedenastu przedstawień biorących udział w 10-tych jubileuszowych wiosennych spotkaniach.