Wyróżnienia z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Elblągu – program uroczystości

Typ: DŻS Rok publikacji: 1986 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.6 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Druk urzędowy - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Odznaczenia państwowe
  • Międzynarodowy Dzień Teatru
  • Teatr Dramatyczny w Elblągu
Data dodania: 05.11.2012

27.03.1986 r. Teatr Dramatyczny w Elblągu wystawił spektakl „Volpone albo lis” na podstawie sztuki angielskiego dramaturga Bena Jonsona (1572-1637). Premierę połączono z obchodami Międzynarodowego Dnia Teatru oraz 30-leciem pracy artystycznej Stanisława Brodackiego. Na zdjęciu program uroczystości i wykaz osób, którym przyznano tego dnia odznaki „Zasłużony Działacz Kultury”, „Za Zasługi dla Województwa Elbląskiego”, „Za Zasługi w Rozwoju Elbląga”, „Zasłużonym dla Warmii i Mazur”.