Wykaz obowiązujących cen na odzież roboczą i ochronną na rok 1980 w placówkach bibliotecznych na terenie województwa elbląskiego – druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1], Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Druk urzędowy – 20 w.
  • Biblioteki – organizacja – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego w Elblągu
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Pobierz plik XML Pobierz plik TXT Kategorie:
Data dodania: 03.05.2020

Opis dokumentu

W ramach zaopatrywania pracowników bibliotek publicznych zorganizowanych w Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu. W odzież roboczą i ochronną, władze tejże, przygotowali swoim podwładnym, szczebla kierowniczego zestaw oficjalnych dokumentów związanych z tym zagadnieniem. Zestaw został wysłany 26 listopada 1980 roku. Wśród kilku dokumentów, wymieniono również ten, z którym możemy się zapoznać osobiście tutaj – „Wykaz obowiązujących cen na odzież roboczą i ochronną na rok 1980 w placówkach bibliotecznych na terenie województwa elbląskiego”. Dokument przygotowało Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego (WPHW) w Elblągu. Mieszczące się na ulicy Linki 30, pod dokumentem podpisał się Kierownik Biura Obrotu Ubiorami – Lech Dulczewski. Warto zwrócić uwagę na ceny ówczesnych ubrań roboczych wahających się od 500 do 1000 zł. Pamiętamy, że 1 stycznia 1995 roku nastąpiła denominacja, w wyniku, której 1 nowy złoty odpowiadał wartości 10 000 starych złotych.