Wykaz bibliotek i filii bibliotecznych województwa elbląskiego – tabela

Typ: DŻS Rok publikacji: 1978? Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [11] Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Organizacja biblioteki - 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 17.05.2020

Ciekawym dokumentem ze zbiorów Dokumentów Życia Społecznego Biblioteki Elbląskiej przybliżającym historię naszej biblioteki jest tabela, prawdopodobnie z roku 1978. Pod nazwą – „Wykaz bibliotek i filii bibliotecznych województwa elbląskiego”, jest uzupełnieniem innych tabel z tego samego roku. Tabela jest o tyle nietypowa, gdyż podaje listę nie placówek ale ich oddziałów, z nazwiskami pracowników, w tabeli przedstawione zostały godziny otwarcia oddziałów w tygodniu oraz numerów telefonów na placówkę.