Wojewódzkie Spotkanie Aktywu Gminnych Kół Producentów Bydła w Malborku - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Gdańsk Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Wojewódzki Związek Spółdzielni Mleczarskich w Gdańsku
  • Elbląg - rolnictwo - 20 w.
  • Malbork - rolnictwo - 20 w.
  • Mleczarstwo - 20 w.
  • Gminne Koła Producentów Bydła
  • Spółdzielczy Dom Kultury w Malborku
Data dodania: 30.08.2013

Wojewódzki Związek Spółdzielni Mleczarskich w Gdańsku przygotował wojewódzkie spotkanie aktywu Gminnych Kół Producentów Bydła. Spotkanie odbyło się 3.07.1975 r. o godz. 10.00 w świetlicy Spółdzielczego Domu Kultury w Malborku przy ulicy 17 Marca. Podczas spotkania uczestnicy m.in. otrzymali informację na temat oceny pracy Gminnych Kół Producentów Bydła za 1974 r., dyskutowali, brali udział w ogłoszeniu wyników współzawodnictwa dla Gminnych Kół i wręczeniu dyplomów i proporca przechodniego. Następnie zwiedzali gospodarstwa specjalizujące się w produkcji i dostawie mleka. Na zaproszeniu widniała również informacja, iż dojazd na to spotkanie zapewniają Okręgowe Spółdzielnie Mleczarskie.