Wojewódzki Ośrodek Kultury w Elblągu – biuletyn informacyjny

Typ: DŻS Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 55 Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Województwo elbląskie - informator
  • Wojewódzki Ośrodek Kultury w Elblągu - informator
Data dodania: 22.11.2012

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Elblągu wydał biuletyn informacyjny zawierający sprawozdanie z prowadzonych działań kulturalno-wychowawczych za rok 1979 w województwie elbląskim (Elbląg, Braniewo, Kwidzyn, Malbork, Dzierzgoń, Orneta, Sztum etc.) Biuletyn zawiera informacje o placówkach wiejskich w PRL-u oraz amatorskim ruchu artystycznym na wsi, przypomniano rocznice i jubileusze związane z tańcem i muzyką na terenie gmin, podano nowości wydawnicze biblioteki WOK oraz dane statystyczne związane z kulturą. Dodatkowo zamieszczono materiały repertuarowe: program poetycko-muzyczny opracowany przez Czesławę Musialską.