Wniosek - Interpelacja Druk Urzędowy Składany Przez Radnych na Posiedzeniu Sesji - druk urzędowy

Typ: DŻS Rok publikacji: 1982 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1, Sygnatura: DŻS - VIII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Miejska Rada Narodowa w Elblągu - 20 w.
  • Biuro Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu
  • Miejska Rada Narodowa w Elblągu - druk urzędkowy
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
Data dodania: 01.02.2013

Biblioteka Elbląska w swoich zbiorach Dokumentów Życia Społecznego (DŻS) dysponuje drukiem urzędowym jakim posługiwali się radni w czasie posiedzeń sesji Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu. Wzór druku pochodzi z roku 1979, a egzemplarz dokumentu z 1982 r. Na druku znajduje się miejsce do wypełnienia "zgłaszającego" - "Nazwisko i imię", oraz "Adres zamieszkania". Miejsce na "Treść wniosku lub interpelacji" z wstawieniem dnia sesji. Pod treścią znajdowało się miejsce na podpis radnego i "Termin udzielenia odpowiedzi". Tak wypełniony jeden z egzemplarzy wniosku trzeba było wysłać do Biura Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu.