Teresa Tutinas i Waldemar Kocoń zapraszają na wieczory z piosenką [afisz]

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - życie kulturalne - 20 w. (po 1945)
  • Afisz
  • Recital
  • Zakłady mechaniczne "Zamech"
Data dodania: 02.01.2013

Afisz z zapowiedzią koncertu dwóch znanych gwiazd estrady lat 70-tych - Teresy Tutinas i Waldemara Koconia. Recital pod tytułem "Wieczory z piosenką" odbył się w sali widowiskowej elbląskich zakładów ZDK "Zamech" o godz. 16.00 dnia 16.05.1975 r. Stołeczna Estrada oraz Zakładowy Dom Kultury (ZDK) "Zamech" były organizatorami wydarzenia.  Oprócz wymienionych artystów zagrał zespół muzyczny Macieja Śniegockiego, scenariusz do imprezy przygotował Jań Świąć, natomiast głównym prowadzącym był Janusz Budzyński. Spektakl muzyczny reżyserował Zbigniew Czeski.  Bilety rozprowadzane były poprzez Bibliotekę Zakładów Mechanicznych "Zamech".