Wiarusy - koncert; Kapela i Soliści zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Elbląska - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: XX w. Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - muzyka - 20 w.
  • Muzyka - koncert - 20 w.
  • Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Elbląska"
Data dodania: 17.12.2012

Członkowie zespołu pieśni i tańca (kapela i soliści) "Ziemia Elbląska" przygotowali program artystyczny(?) o nazwie "Wiarusy", opiekę artystyczną i choreografię przygotował Czesław Kujawski. Biblioteka Elbląska posiada w swoich zbiorach afisz reklamujący ten koncert. Ze względu na niewypełnione miejsca dotyczące godz., dnia (roku), sali (miejsca) trudno jest ustalić kiedy taka impreza się odbyła, jeżeli w ogóle się wydarzyła. Na zdjęciu prezentujemy ten afisz.