Walne Zgromadzenie Delegatów Oddziału Wojewódzkiego SIMP - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1987 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - gospodarka - 20 w.
  • Technika - 20 w.
  • Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Zarząd Oddziału Wojewódzkiego w Elblągu - wydawnictwa
Data dodania: 30.11.2017

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich  (SIMP) Zarząd Oddziału Wojewódzkiego w Elblągu zorganizował Walne Zgromadzenie delegatów Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Oddziału Wojewódzkiego w Elblągu. Odbyło sie ono 24 stycznia 1987 r. o godz. 10.00 w I terminie, a o godz. 10.30 w II terminie w kawiarni SKS (Szkolny Klub Sportowy) "Start" w Elblągu przy ulicy Mazurskiej 6 w Parku Modrzewie. W programie przewidziano otwarcie, wybór Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia, przyjęcie porządku obrad, wręczenie odznaczeń, wybory komisji - mandatowej, wyborczej, wnioskowej, skrutacyjnej. Cały program przewidywał trzynaście podpunktów i zakończył się dyskusją, podjęciem uchwały oraz Zamknięciem Walnego Zgromadzenia. Związany z tym tematem zebrania i wyborów do organizacji technicznych  jest zaproszenie na "V Zebranie Sprawozdawczo-wyborcze Rady Wojewódzkiej Naczelnej Organizacji Technicznej".