VI Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich Służby Zdrowia - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1974 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.9 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - film - 20 w.
  • Elbląski Ośrodek Kultury w Elblągu
  • Federacja Amatorskich Klubów Filmowych w Polsce
  • Związek Zawodowy Pracowników Służby Zdrowia w Elblągu
Data dodania: 18.12.2012

W dniach 20-21.04 1974 r. zorganizowano w Elbląskim Ośrodku Kultury przy ulicy Jagiellończyka 1 w Elblągu, VI Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich Służby Zdrowia. Głównym organizatorem i sponsorem tej imprezy był Zarząd Główny Związku Zawodowego Pracowników Służby Zdrowia. W zbiorach Biblioteki Elbląskiej znajdują się dwie wersje (biała i czerwona) tego samego afisza wydanego z racji tego przeglądu filmowego. Wersja biała wydana jest na zwykłym białym papierze. Ze względu na okresowy charakter imprezy, odbywanej mniej więcej co dwa lata Biblioteka Elblaska posiada więcej dokumentów związanych z nią, można do nich dotrzeć, wpisując w wyszukiwarkę - Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich Służby Zdrowia.