Uroczysty Wieczór Dożynkowy 1977 r. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kwidzynie - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Kwidzyn Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Kwidzyn - rolnictwo - historia - 20 w.
  • Dożynki w województwie elbląskim
  • Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kwidzynie
Data dodania: 19.10.2012

Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kwidzynie zorganizowała w dniu 8.10.1977 r. w Spółdzielczym Domu Kultury "Cedrus" w Kwidzynie przy ulicy Grunwaldzkiej 14 uroczysty Wieczór Dożynkowy. W programie uroczystości przewidziano otwarcie, referat okolicznościowy, wręczenie nagród i dyplomów dla przodowników pracy, wspólną zabawę i zakończenie imprezy o godzinie 5.00. Zaproszenie dotyczyło dwóch osób a organizator dostarczał środek lokomocji. Dom Kultury "Cedrus" po przekształceniach gospodarczych funkcjonował jako dyskoteka a w 2012 r. był siedzibą prywatnej firmy. Inne dokumenty związane z dożynkami znajdziemy wpisując do wyszukiwarki frazę - uroczystości dożynkowe.