Uroczysty Koncert z Okazji Obchodów Trzydziestej Pierwszej Rocznicy Wyzwolenia Elbląga w 1976 r. - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1976 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Wyzwolenie miasta Elbląga - uroczystości
  • Teatr Dramatyczny w Elblągu
  • Zakładowy Dom Kultury "Zamech"
  • Front Jedności Narodu w Elblągu
Data dodania: 27.11.2012

Komitet Miejski Frontu Jedności Narodu w Elblągu przygotował zaproszenia na uroczysty koncert z okazji obchodów 31-ej rocznicy wyzwolenia Elbląga, który się odbył 10.02.1976 r. o godz. 17 w sali Teatru Dramatycznego w Elblągu. W programie przewidziano przemówienie okolicznościowe, część artystyczną - występ chóru męskiego "Echo" z Zakładowego Domu Kultury "Zamech", zespołu wokalno-tanecznego SP 12 oraz imprezy estradowej - "Świat w stylu retro". Zaproszenie ważne było na dwie osoby.