Uroczystości Dożynkowe 1975 r. Państwowe Gospodarstwo Rolne w Elblągu - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - rolnictwo - historia - 20 w.
  • Dożynki w Elblągu
  • Państwowe Gospodarstwo Rolne w Elblągu
Data dodania: 18.10.2012

Dyrekcja i Rada Zakładowa Państwowego Gospodarstwa Rolnego w Elblągu zorganizowała w dniu 06.09.1975 r. w Domu Kultury w Fiszewie Dożynki Przedsiębiorstwa. W programie przewidziano oficjalne otwarcie uroczystości i powitanie gości, wręczenie wieńców, przemówienie okolicznościowe, wręczenie nagród i dyplomów za współzawodnictwo pracy w żniwach, występy artystyczne, kolacja a następnie zabawa taneczna. Zaproszenie to dotyczyło dwóch osób. W zbiorach Biblioteki Elbląskiej posiadamy również zaproszenie na podobną imprezę z następnego roku.