Uroczystość wręczenia sztandaru Komendzie Miejskiej Milicji Obywatelskiej w Kwidzynie – zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1977 Miejsce publikacji: Kwidzyn Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS – VIII.7.1 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Kwidzyn - historia - 20 w.
  • Druk okolicznościowy - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Sztandar Milicji Obywatelskiej w Kwidzynie
  • Milicja Obywatelska w Kwidzynie
Data dodania: 09.04.2013

Miejski Komitet Frontu Jedności Narodu w Kwidzynie (MKFJN) zaprasza 8.10.1977 r. na uroczystość wręczenia sztandaru Komendzie Miejskiej Milicji Obywatelskiej (KMMO). Sztandar został ufundowany przez społeczeństwo ziemi kwidzyńskiej, które nagrodziło zaangażowanie w umacnianiu bezpieczeństwa, ładu i porządku w Socjalistycznej Ojczyźnie. Treść uroczystego aktu nadania tego sztandaru znajdziemy w dokumencie znajdującym sie w zbiorach Dokumentach Życia Społecznego Biblioteki Elbląskiej.