Uroczysta Akademia z Okazji Trzydziestej Rocznicy Wyzwolenia Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim rok 1975 - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Nowy Dwór Gdański Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Nowy Dwór Gdański - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Naczelnik Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim
  • Rada Narodowa w Nowym Dworze Gdańskim
  • Front Jedności Narodu w Nowym Dworze Gdańskim
Data dodania: 30.11.2012

Powiatowy Komitet Frontu Jedności Narodu , Powiatowa Rada Narodowa, Naczelnik Powiatu Nowy Dwór Gdański zorganizowały uroczystą akademię. Uroczystość odbyła się 10.03.1975 r. o godz. 18 w sali Powiatowego Domu Kultury w Nowym Dworze Gd. Zaproszenie ważne było na dwie osoby. W programie znalazły się przemówienia okolicznościowe, jak zawsze w takich okolicznościach wręczenie odznaczeń oraz w części artystycznej - widowisko "Żuławy".