Uroczysta Akademia z Okazji Dnia Zwycięstwa w Elblągu w 1975 r. - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Powiatowy Komitet Frontu Jedności Narodu w Elblągu - wydawnictwa
  • Miejski Komitet Frontu Jedności Narodu w Elblągu - wydawnictwa
Data dodania: 16.11.2017

Miejski i Powiatowy Komitet Frontu Jedności Narodu (M i PK FJN) w Elblągu zorganizował z okazji Dnia Zwycięstwa uroczystą akademię. Impreza odbyła się 08.05.1975 r. w Elblągu w sali Teatru im. Stefana Jaracza o godz. 18.00. Nie wiemy, na ile osób, ważne było zaproszenie. W programie przewidziano część oficjalną jak i część artystyczną. W części pierwszej przewidziano referat Przewodniczącego Miejskiego Komitetu FJN oraz Dowódcy Garnizonu w Elblągu. W części drugiej odbył się koncert Zespołu Estradowego Marynarki Wojennej "Flotylla". Posiadamy również z tego samego roku cały program imprez związanych z Dniem Zwycięstwa, jest tam też wzmianka o uroczystej akademii.  Inne dokumenty o działalności FJN w sferze wyborczej czy w lokalnych akcjach społecznych znajdziemy na naszym Wortalu wpisując takie hasła jak - "Obwieszczenie", "Ogłoszenie", "Program", "Front Jedności Narodu", "Manifestacja", "Capstrzyk" czy "Terminarz".