Uroczysta Akademia z Okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej w Elblągu w 1975 r. - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Sala widowiskowa "Zamech" w Elblągu
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Elblągu
Data dodania: 03.12.2012

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Elblągu zorganizowało z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej uroczystą akademię. Impreza odbyła się 16.05.1975 r. w Elblągu w sali widowiskowej "Zamech" przy ulicy Fabrycznej o godz. 16.30. Zaproszenie ważne było na jedną osobę, na dokumencie znalazło się miejsce na wpisanie wyznaczonego numeru rzędu i miejsca. W programie przewidziano część oficjalną jak i część artystyczną w wykonaniu artystów polskich i zagranicznych. Następnego dnia 17.05.1975 r. odbyła się inna impreza w Elblągu ale z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. W zbiorach Biblioteki Elbląskiej można się jeszcze zapoznać z dwoma innymi dokumentami dotyczącymi Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej z roku 1976, dotyczyły spotkania w Klubie Fabrycznym "Metan" przy ulicy Czerniakowskiej oraz oficjalnej akademii, która miała miejsce w Teatrze Dramatycznym.