Uroczysta Akademia z Okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Elblągu w 1975 r. - zaproszenie

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - VII.12 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Obchody i uroczystości - 20 w.
  • Kino „Syrena” w Elblągu
Data dodania: 03.12.2012

Komitet Organizacyjny obchodów Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska był odpowiedzialny za uroczystą akademię z wyżej wymienionej okazji. Impreza odbyła się 17.05.1975 r. w sali kina "Syrena" o godz. 17 w Elblągu. Na zdjęciu zaproszenie na tę uroczystość. Poprzedniego dnia 16.05.1975 r. odbyła się inna impreza z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej prawdopodobnie bez przedstawicieli Ochrony Środowiska. Z tej samej okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej w roku 1976 w Elblągu, miały miejsce dwie inne uroczystości jedno w formie spotkania w Klubie Fabrycznym "Metan" a drugie w formie oficjalnej akademii w Teatrze Dramatycznym.