Uchwała Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu z 1980 r. w sprawie budżetu terenowego miasta Elbląga na rok 1980 - druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 Sygnatura: DŻS - VI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - gospodarka - 20 w.
  • Budżet - planowanie - 20 w.
  • Miejska Rada Narodowa w Elblągu
  • Urząd Miejski w Elblągu - wydawnictwa - 20 w.
Data dodania: 22.10.2012

Urząd Miejski w Elblągu wydał w 1980 r. druk - Uchwała Nr ... Miejskiej Rady Narodowej w Elblągu z dnia ... 1980 r. w sprawie budżetu terenowego miasta Elbląga na rok 1980. W materiale m. in. uchwalono dochody budżetu miasta Elbląga na rok 1980, uchwalono dochody zakładów budżetowych, środków specjalnych i funduszów celowych budżetu miasta. Upoważniono Prezydenta Miasta do dokonywania przeniesień kredytów między działami budżetu po zasięgnięciu opinii właściwej komisji Miejskiej Rady Narodowej oraz dysponowaniem rezerwą budżetową na nieprzewidziane wydatki. O zmianach tych Prezydent zobowiązany jest do składania informacji na najbliższej sesji Miejskiej Rady Narodowej za pierwsze półrocze, za drugie razem ze sprawozdaniem z wykonania budżetu. Na stronach Biblioteki Elbląskiej opublikowano jeszcze kilka dokumentów z różnych lat, dotyczących uchwał MRN w sprawie budżetu terenowego miasta Elbląga za rok 1979, 1982 czy za 1983.