Turystyczny Rajd Przyjaźni i Braterstwa Broni… - afisz

Typ: Afisz / plakat Rok publikacji: 1961 Miejsce publikacji: Malbork Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - II.8 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Afisz
  • Turystyka
  • Rajdy
  • Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w Malborku
  • Turystyczny Rajd Przyjaźni i Braterstwa Broni
Data dodania: 19.04.2013

Wojewódzka Komisja Związków Zawodowych w Gdańsku oddział PTTK i PKKFiT w Malborku zaprasza w dniach 2-3.09.1961 r. na Turystyczny Rajd Przyjaźni i Braterstwa Broni z zakończeniem w Malborku. Na zdjęciu w barwach zielono-białych typowe obwieszczenie, afisz zachęcający do udziału i pokonania tras dowolnej lub proponowanych - kolarskich, kajakowych, motorowych czy pieszych. Dokument posiada pieczęć Wojewódzkiego Archiwum Państwowego w Elblągu z siedzibą w Malborku. Pod nazwą Turystyczny Rajd Przyjaźni i Braterstwa Broni kryją się w zbiorach bibliotecznych dwa różniące się od siebie afisze, ten drugi różni się rysunkiem i zmienioną treścią.