Teatr Dramatyczny w Elblągu – pismo do WKiS UW w Elblągu

Typ: DŻS Rok publikacji: 1987 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.6 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Druk urzędowy - 20 w.
  • Wydział Kultury i Sztuki w Elblągu
  • Teatr Dramatyczny w Elblągu
Data dodania: 06.11.2012

W dniu 28.04.1987 r. Teatr Dramatyczny w Elblągu wystosował pismo do Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu z informacją o planowanym widowisku muzycznym „Rapsod Elbląski”. Impreza okolicznościowa z okazji 750-lecia Elbląga zaplanowana została na 29.05.1987 r. W piśmie wymienione zostały osoby odpowiedzialne za spektakl, zespoły muzyczne i taneczne oraz aktorzy Teatru Dramatycznego w Elblągu. Dokument podpisany przez Dyrektora Naczelnego Jerzego Bancerza. Jest jeden z kilku przykładów korespondencji w różnych sprawach do różnych instytucji sprawczych w mieście, prowadzonej przez Teatr Dramatyczny w Elblągu - pozostałe można odszukać w naszej wyszukiwarce pod tytułem - "Teatr Dramatyczny w Elblągu – pismo do".