Teatr Dramatyczny w Elblągu – pismo do WKiS UW

Typ: DŻS Rok publikacji: 1988 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 2 K. Sygnatura: DŻS - XV.6 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - historia - 20 w.
  • Druk urzędowy - 20 w.
  • Finanse
  • Wydział Kultury i Sztuki w Elblągu
  • Teatr Dramatyczny w Elblągu
Data dodania: 08.11.2012

05.09.1988 r. Teatr Dramatyczny w Elblągu przesłał do Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Elblągu pismo (sygn. F9 914/88) z zestawieniami kosztów i dochodów uzyskanych w ramach Elbląskiej Wiosny Teatralnej 1988 (strata - 3.573 zł) oraz kosztów poniesionych przy realizacji poszczególnych przedstawień. Dokumenty zostały podpisane przez Waldemara Biellewicza oraz Dyrektora Jerzego Bancerza. Jest jeden z kilku przykładów korespondencji w różnych sprawach do różnych instytucji sprawczych w mieście, prowadzonej przez Teatr Dramatyczny w Elblągu - pozostałe można odszukać w naszej wyszukiwarce pod tytułem - "Teatr Dramatyczny w Elblągu – pismo do".