Tadeusz Sobkowiak: rysunek, malarstwo – zaproszenie na wystawę

Typ: DŻS Rok publikacji: 2006 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.5.1 - zaproszenia biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Malarstwo - wystawa - 21 w.
  • Sztuka współczesna - wystawa
  • Sobkowiak, Tadeusz
  • Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu - wystawa
Data dodania: 22.10.2012

Centrum Sztuki Galeria El w Elblągu zaprasza 21.06.2006 r. na wystawę malarstwa Tadeusza Sobkowiaka. Swoje prace i instalacje realizuje i pokazuje na wielu wystawach w kraju i za granicą (m.in. Berlin, Londyn, Lwów, Bratysława). Odbył liczne podróże poznawcze i artystyczne po różnych zakątkach świata (USA, Paryż). Artysta, niezależnie od panujących trendów, pozostaje wierny swoim inspiracjom, związanym z archeologią, astronomią, literaturą science-fiction i światem natury, co znajduje wyraźne odbicie w jego twórczości. Wystawa będzie czynna do 30.07.2006 r.