Szkolne Koło Fotograficzne Przy IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu - Temat Miesiąca Okno - druk

Typ: DŻS Rok publikacji: 1998 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XI biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - szkolnictwo - 20 w.
  • Młodzież szkolna - zainteresowania - 20 w.
  • IV Liceum Ogólnokształcące imienia Komisji Edukacji Narodowej
Data dodania: 15.04.2019

W zbiorach Biblioteki Elbląskiej znalazły się materiały z działalności Szkolnego Koła Fotograficznego działającego przy IV Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Elblągu. Dokument to wynik prac uczniowskim tematu miesiąca listopada z 1998 roku. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentować fotografie własnego pomysłu kojarzące się ze słowem "Okno". Z informacji wynika, że w oryginale materiał, czy raczej zdjęcia do niego, niektóre były kolorowe. Druk kserowany zadrukowany dwustronnie, opracowany przez Dawida Kantorka zawierał 6 prac uczniów z listy 14 zgłoszonych do tematu miesiąca.