Szalone nożyczki - ulotka zwiastująca spektakl teatralny

Typ: DŻS Rok publikacji: 2010 Miejsce publikacji: Elbląg Autor:
  • Pörtner Paul
Strony: 1 K. Sygnatura: DŻS - XV.6 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - teatr - 21 w.
  • Spektakl teatralny - 21 w.
  • Teatr im. A. Sewruka w Elblągu - repertuar
Data dodania: 26.10.2012

Teatr im. A. Sewruka w Elblągu zaprasza 16.10.2010 r. na spektakl autorstwa Paula Pörtnera „Szalone nożyczki”. To brawurowa komedia kryminalna wciągająca publiczność do wspólnej zabawy. Śledztwo prowadzone przez policjantów w salonie fryzjerskim, tym razem w Elblągu - pozwala na aktywny udział publiczności. To od głosów widzów będzie zależał finał akcji. Kryminalna zgaduj-zgadula, która ma doprowadzić do mordercy pianistki. Przekład sztuki - Elżbieta Woźniak, reżyseria – Maciej Korwin, scenografia – Łucja i Bruno Sobczakowie. (Spektakl wpisany został do Księgi Rekordów Guinnesa jako sztuka grana najdłużej na scenach amerykańskich – nieprzerwanie od 29 lat).