Struktura organizacyjna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. C. K. Norwida w Elblągu, projekt – wersja C

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975? Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1] Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Organizacja biblioteki – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 24.05.2020

W zbiorach naszej biblioteki znajdują się historyczne materiały związane z utworzeniem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu. Jeden wcześniejszych dokumentów udostępniony również na Wortalu historycznym Biblioteki Elbląskiej, dotyczył powstania WBP w 1975 roku – „W sprawie przekształcenia Powiatowej Biblioteki Publicznej oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej …”. Obecnie przedstawiamy serię innych dokumentów, projektów struktury organizacyjnej tej instytucji. W zbiorach posiadamy aż sześć przygotowanych projektów organizacji biblioteki. Trzy z nich maja własną nazwę – wersję A, B, widoczną obok wersję „C” oraz trzy projekty nazwane przez nas, projekt 1, projekt 2 i projekt 3.