Struktura organizacyjna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. C. K. Norwida w Elblągu, projekt 3

Typ: DŻS Rok publikacji: 1975? Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [1] Sygnatura: DŻS - XVII.3 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Organizacja biblioteki – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu – historia – 20 w.
  • Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Elblągu
Data dodania: 24.05.2020

Na stronach Biblioteki Elbląskiej znajdują się autentyczne dokumenty związane z historią tej instytucji. Wśród nich można znaleźć dokument o utworzeniu 21 sierpnia 1975 roku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (WBP) im. C. K. Norwida w Elblągu. Obok niego znajdziemy również sześć projektów struktury organizacyjnej, tej nowej wówczas instytucji. Trzy z nich mają własną nazwę – wersję A, B, C  a trzy projekty nazwane zostały przez nas, widoczny obok projekt 3 oraz projekt 2 i projekt 1.