Sprawozdanie z działalności Zarządu Elbląskiego Klubu Jeździeckiego – Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej - broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1980 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: [2], 13, [1] Sygnatura: DŻS – XII.7 biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg – sport – historia – 20 w.
  • Jeździectwo – 20 w.
  • Elbląski Klub Jeździecki
  • Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Elblągu
Data dodania: 24.05.2020

W 1980 roku Zarząd Elbląskiego Klubu Jeździeckiego (EKJ), działającego pod patronatem Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej (TKKF) w Elblągu wydał klasyczną broszurkę – „Sprawozdanie z działalności Zarządu Elbląskiego Klubu Jeździeckiego”, związaną z grudniowym zebraniem sprawozdawczo-wyborczym podsumowującym okres od 01 stycznia 1978 do 30 listopada 1980 roku. Na okładce stygmat zeszłej epoki – „Do użytku wewnętrznego”. W broszurze znajdziemy składy działającego wówczas Zarządu, Komisji rewizyjnej i zmian, które odbyły się w międzyczasie. W trzech załącznikach omówiono Imprezy sportowo-rekreacyjne z lat 1978, 1979 i 1980, a w czwartym Kalendarz imprez na 1981 rok. W sprawozdaniu ujęto działalność finansową, realizację planu dochodów i poniesione koszty w 1978, 1979 oraz III kwartale 1980 roku.