Sprawozdanie z działalności ETK w latach 1978-1982 – broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1982 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 8 Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Organizacje i stowarzyszenia - 20 w.
  • Sprawozdania
  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne w Elblągu
Data dodania: 29.11.2012

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne wydało broszurę ze sprawozdaniem prowadzonej działalności w latach 1978-1982. Dokument zawiera skład Rady Towarzystwa, podstawowe uchwały Walnego Zgromadzenia oraz ich realizację, m.in.: inicjatywy plastyczne, działania na rzecz kultury muzycznej i teatralnej, akcje odczytowe (działalność klubowa i wydawnicza), popularyzacja twórczości literackiej oraz patronat nad zespołem „Ziemia Elbląska”. Natomiast można na naszych stronach internetowych znaleźć szereg innych dokumentów po wpisaniu słów - Sprawozdanie z działalności ETK.