Sprawozdanie z działalności ETK w latach 1975-1977 (na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze) – broszura

Typ: DŻS Rok publikacji: 1978 Miejsce publikacji: Elbląg Strony: 8 ; 9 K. Sygnatura: DŻS - XII biblioteka cyfrowa link Języki: pol Hasła kluczowe:
  • Elbląg - kultura - 20 w.
  • Organizacje i stowarzyszenia - 20 w.
  • Sprawozdania
  • Elbląskie Towarzystwo Kulturalne w Elblągu
Data dodania: 30.11.2012

Elbląskie Towarzystwo Kulturalne wydało broszurę (do użytku wewnętrznego) ze sprawozdaniem działalności w latach 1975-1977. Dokument przedstawia raport z przeprowadzonych działań, m.in.: imprez muzycznych, plastycznych, teatralnych, spotkań, odczytów etc. W tekście zamieszczono również sprawozdanie z działalności finansowej (bilanse i tabelaryczne zestawienia) oraz harmonogram przeprowadzonych imprez. Zestawienie przygotowano na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze ETK. To konkretne sprawozdanie z działalności ETK w latach 1975-1977 Biblioteka Elbląska posiada w jeszcze jednej wersji, wcześniejszej w formie biuletynu z 1977 roku. Natomiast można na naszych stronach internetowych znaleźć szereg innych dokumentów po wpisaniu słów - Sprawozdanie z działalności ETK.